Úvodní slovo

Vážení obchodní přátelé, milé kolegyně a kolegové,

chtěl bych nejdříve poděkovat svým spolupracovníkům za to, jak zvládají současnou situaci. Obvykle se děkuje až na závěr, ale to, že jsme ani na chvíli nepřerušili provoz v České republice, že jsme si dokázali poradit s lokálními i zahraničními omezeními, si doopravdy zaslouží velké poděkování již na úvod.

Určitě se potýkáte s podobnou situací i ve Vašich společnostech a provozech. Ale speciálně v logistice se provoz nyní nezastavil skoro nikde (a doufám, že už se ani nezastaví), a to je moment, kdy se můžete plně spolehnout na naše služby a podporu i v této složité době.

Navíc přicházíme i s novými produkty a službami. Významné pro Vás bude nejen nové BT Levio, revoluční vozík postavený svou konstrukcí na unikátních modulárních li-ionových Toyota bateriích, ale i druhá novinka, kompaktní a univerzální BT Tyro. Za další oblasti uvedu analýzu a řešení konkrétních bezpečnostních situací, včetně široké nabídky poskytovaných školení obsluhy, nebo řešení pomocí intenzifikace skladových prostor při využití poloautomatického systému Radioshuttle. O těchto tématech se dočtete na dalších stránkách aktuálního vydání magazínu T-Way.

Díky přízni Vás, našich obchodních partnerů, i v současné situaci posilujeme pozici na trhu. Proto další poděkování z mé strany patří právě Vám všem, kteří stavíte na síle značky Toyota, na konkrétní znalosti našich pracovníků a jejich již tradiční spolehlivosti.

Uvědomujeme si složitou ekonomickou situaci mnoha firem, a proto pravidelně přicházíme se speciálními akcemi na podporu jejich podnikání. Ať již je to nabídka speciálních cenových akcí v rámci Dnů použité techniky v Rudné a v Hranicích na Moravě, specifická výbava čelních vozíků v ceně, poskytnutí software I_Site pro správu flotily na vyzkoušení zdarma či v neposlední řadě zajímavé promo akce na legendární paletové vozíky BT Lifter a další osvědčené ručně vedené nízkozdvihy a vysokozdvihy.

Vzhledem k omezeným možnostem setkávání se i část našich aktivit přesunula do „virtuálního světa“. Naši partneři nás mohou kontaktovat jak přes sociální sítě, tak přes web, některá setkání dokonce organizujeme přes webové aplikace. Na našem eshopu je vždy aktuální nabídka strojů, příslušenství, pronájemních služeb, servisu a dalších řešení. Webové stránky jsou vždy plné aktuálních informací.

Jistě bychom všichni už byli rádi zpět v osobním kontaktu. Ale než se tak stane a vrátíme se do normální doby, budu rád, pokud využijete nejnovější informace ať již z elektronické nebo tištěné verze časopisu T-Way. Věřím, že přinášejí poučení a potvrzují, že Toyota nabízí taková řešení Vašich aktuálních potřeb a takovou úroveň vzájemné spolupráce, díky které se jako naši obchodní partneři posouváte k efektivnější logistice.

Přeji příjemné a zajímavé čtení

Jaroslav Žlábek,
jednatel společnosti

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas.