Ekonomika je díky vládním omezením přiškrcená, ale i přes propad trhu s manipulační technikou jsme nezapomněli na své zákazníky, ani na výpomoc těm, kteří pomáhají ostatním, například dodávkami preventivních ochranných látek a pomůcek pro řešení potíží s Covid-19.

Toyota podporuje Integrovaný záchranný systém i vědecké instituce

Od chvíle, kdy vstoupila v platnost nouzová opatření, jsme fungovali v maximální možné míře zejména v servisní oblasti a podporovali provozy našich zákazníků bez přerušení tak, jak nám to umožňovala bezpečnostní pravidla nejen v rámci naší společnosti, ale i v prostorách uživatelů našich vozíků.

Pomáháme držet lidi zdravé a v práci

Vedle toho jsme podpořili některé organizace nebo instituce, které se zapojili do humanitárních akcí. Za všechny zmiňme například spolupráci s Toyota Peugeot Citroen Automotive a kolínskými hasiči, kterým jsme, zatím na několik měsíců, zdarma zapůjčili čelní vysokozdvižný vozík Tonero. Hasičský záchranný sbor v Kolíně měl za úkol zřídit sklad a překladiště kontejnerů s dezinfekcí a jinými prostředky a jejich následnou distribuci složkám Integrovaného záchranného systému (IZS). Zapůjčený vozík usnadnil celou operaci a pomáhá zajistit plynulé zásobování potřebným materiálem.

“Musím říci, že vaše podpora touto zápůjčkou nám moc pomáhá. Již jsme v souvislosti s manipulací dezinfekce a dalších prostředků naložili bezmála 40 tisíc litrů. Manipulace s IBC kontejnery zatím stále probíhá a na stanici v Kolíně je zřízen sklad. Dohodli jsme se s Toyotou na bezplatné zápůjčce zatím do konce června,”napsal Dalibor Zeman, ředitel územního odboru HZS Středočeského kraje ÚO Kolín.

Limited Edition "AntiCovid" přispívá na vývoj unikátní ochranné polomasky​

Příběh bílé Limitované Edice „AntiCovid“, nebo-li společné kampaně s ČVUT Pomáháme s Toyotou, vyrostl ze stejného přístupu, jaký máme dlouhodobě v rámci konceptu společenské odpovědnosti firmy (CSR). V tuto chvíli jde nejen o podporu těch, kteří byli, jsou a budou v přímém kontaktu s koronavirem – především našich zdravotníků a dalších složek Integrovaného záchranného systému, ale i těch, kteří svým talentem přispívají k posílení ochrany těchto lidí nebo pracují na naší budoucí soběstačnosti v oblasti výroby a dostupnosti kvalitních ochranných pomůcek, pokud by se současná situace opakovala.

Jana Bobysudová, marketingová manažerka TMHCZ, uvádí, že při rozhodování, kam směřovat podporu oslovil Toyotu vývoj a výroba ochranných pomůcek:

“Jako technicky zaměřená obchodní společnost jsme v oblasti manipulace a logistiky považováni za úspěšné inovátory a propagátory nových technologií a náročných řešení. Proto jsme si vybrali slibně se rozvíjející projekt unikátní ochranné polomasky CIIRC RP95, kterou vyvíjí laboratoře Českého institutu informatiky, robotiky a kybernetiky při ČVUT v Praze. Toyota přispěje částkou z prodeje všech 120 paletových vozíků bíle LIMITOVANÉ EDICE modelu BT Lifter Toyota “AntiCovid” a spolu se svými klienty se tak zúčastní přímé podpory našich akademiků.”

Respirátory AntiCovid

“Kouzlo všech našich CSR aktivit spočívá v tom, že je sdílíme s našimi zákazníky, kteří nás znají jak prostřednictvím našich výkonných produktů a služeb, tak jako tým konkrétní lidí, partnerů a profesionálů, o které se lze opřít. Věříme tedy, že heslo #PomahamesToyotou bude pro mnohé naše klienty skvělým symbolem naší vzájemné spolupráce a sounáležitosti i v poněkud problematičtějších časech. Jsme si jisti, že našim zákazníkům bude blízký i cíl naší společné finanční pomoci.”

“Kouzlo všech našich CSR aktivit spočívá v tom, že je sdílíme s našimi zákazníky, kteří nás znají jak prostřednictvím našich výkonných produktů a služeb, tak jako tým konkrétní lidí, partnerů a profesionálů, o které se lze opřít. Věříme tedy, že heslo #PomahamesToyotou bude pro mnohé naše klienty skvělým symbolem naší vzájemné spolupráce a sounáležitosti i v poněkud problematičtějších časech. Jsme si jisti, že našim zákazníkům bude blízký i cíl naší společné finanční pomoci.”

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas.