Obhájili jsme zlaté hodnocení EcoVadis

Potvrdili jsme, že nejvyšší úroveň etického a udržitelného podnikání, transparentnosti pro zákazníky a společenské odpovědnosti je pevnou součástí naší každodenní rutiny a že ji dokážeme udržet dlouhodobě.

Toyota Material Handling každoročně podstupuje hodnocení od společnosti EcoVadis, které je zaměřeno na chování firem v oblasti ochrany životního prostředí, pracovních a lidských práv, udržitelnosti a etiky podnikání. TMHCZ aktuálně obhájila vysoké ocenění EcoVadis Gold a patří mezi 6 % nejlépe hodnocených firem na světě!

“Úspěch nám pomáhá udržovat nastavené procesy a úsilí o integraci udržitelnosti a transparentnosti do všech pracovních postupu, které v rámci svých prodejních a servisních aktivit uplatňujeme. Je dalším důležitým momentem při budování ovzduší důvěry u zákazníků a partnerů,” říká František Mikeš, obchodní a marketingový ředitel společnosti Toyota Materila Handling CZ.

Certifikát Ecovadis
Ecovadis logo

EcoVadis přináší zákazníkům transparentnost

EcoVadis je vedoucí a nejdůvěryhodnější společnost v oboru ratingu udržitelnosti. Provádí hodnocení udržitelného podnikání a přístupu k životnímu prostředí, sociálního a etického chování více než 60 000 dodavatelů z celého světa.
Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas.